HB66-11.11-03P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
HB66-11.11-03P
JLCPCB Part #
C707855
Package
Plugin,P=11.11mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11.11mm 1x3P 3 3-Side 3P 41A 750V Black Side Mount Straight 插件,P=11.11mm Barrier Terminal Blocks ROHS