PS8100LT
Extended
Manufacturer
Chongqing Pingwei Tech
MFR.Part #
PS8100LT
JLCPCB Part #
C432753
Package
PS-277B
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 100uA@100V 150A 680mV@10A 8A PS-277B Schottky Diodes ROHS