PS5100LT
Extended
Manufacturer
Chongqing Pingwei Tech
MFR.Part #
PS5100LT
JLCPCB Part #
C432752
Package
PS-277B
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 100uA@100V 120A 5A 600mV@5A PS-277B Schottky Diodes ROHS