ITE9107A33F4M
Extended
Manufacturer
ChipLink Tech
MFR.Part #
ITE9107A33F4M
JLCPCB Part #
C22463877
Package
DFN-4L(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1uA 3.3V 300mA 370mV@(300mA) 5.5V 78dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive DFN-4L(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS