SSL0804T-681M-N
MFR.Part #
SSL0804T-681M-N
JLCPCB Part #
C329874
Package
SMD,13x9.4mm
Description
2.02Ω 400mA 400mA 680uH ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS