SLF1255T-681M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SLF1255T-681M-N
JLCPCB Part #
C329834
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
430mA 430mA 680uH 760mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS