SDT0804T-681M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SDT0804T-681M-N
JLCPCB Part #
C329861
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1.15Ω 300mA 680uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS