SCDS8D43T-470T-N
MFR.Part #
SCDS8D43T-470T-N
JLCPCB Part #
C280649
Package
SMD,8.3x8.3mm
Description
1.8A 150mΩ 47uH 9A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,8.3x8.3mm Power Inductors ROHS