SCDS74T-220M-N
MFR.Part #
SCDS74T-220M-N
JLCPCB Part #
C329705
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.23A 110mΩ 22uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS