SCDS5D28T-220M-S-N
MFR.Part #
SCDS5D28T-220M-S-N
JLCPCB Part #
C329682
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
122mΩ 22uH 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS