SCDS4D18T-150M-S-N
MFR.Part #
SCDS4D18T-150M-S-N
JLCPCB Part #
C329655
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
15uH 360mΩ 500mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS