SCDS125T-150M-N
MFR.Part #
SCDS125T-150M-N
JLCPCB Part #
C329748
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 3.3A 30mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS