SCDS124T-470M-N
MFR.Part #
SCDS124T-470M-N
JLCPCB Part #
C329736
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.9A 150mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS