SCD0403T-270K-N
MFR.Part #
SCD0403T-270K-N
JLCPCB Part #
C280609
Package
SMD,4.5x4mm
Description
27uH 522mΩ 710mA Unshielded Inductor ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS