SBY100505T-400Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SBY100505T-400Y-N
JLCPCB Part #
C285643
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 200mΩ 40Ω@100MHz 500mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS