PS1008-4R7K-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
PS1008-4R7K-N
JLCPCB Part #
C2936569
Package
1008
Description
1.1A 350mΩ 4.7uH Wirewound Inductor ±10% 1008 Power Inductors ROHS