PCI0945T-701-NLM
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
PCI0945T-701-NLM
JLCPCB Part #
C2935085
Package
SMD,9x7x4.8mm
Description
10mΩ 50V 5A 700Ω@100MHz SMD,9x7x4.8mm Common Mode Filters ROHS