PBY060303T-241Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
PBY060303T-241Y-N
JLCPCB Part #
C5297239
Package
SMD
Description
-55℃~+125℃ 240Ω@100MHz 350mA 400mΩ SMD Ferrite Beads ROHS