NL201614T-4R7J-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
NL201614T-4R7J-N
JLCPCB Part #
C373762
Package
SMD
Description
170mA 2.4Ω 4.7uH Unshielded Inductor ±5% SMD Power Inductors ROHS