MHCI06030-330M-R8
MFR.Part #
MHCI06030-330M-R8
JLCPCB Part #
C329385
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
270mΩ 2A 33uH 3A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS