MHCI06030-150M-R8
MFR.Part #
MHCI06030-150M-R8
JLCPCB Part #
C285717
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
122mΩ 15uH 3A 5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS