MHCI06015-2R2M-R8
MFR.Part #
MHCI06015-2R2M-R8
JLCPCB Part #
C329389
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
2.2uH 3.5A 54mΩ 6A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS