MHCI05030-1R5M-R8
MFR.Part #
MHCI05030-1R5M-R8
JLCPCB Part #
C329375
Package
SMD,5.7x5.4mm
Description
1.5uH 10A 25mΩ 6A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.4mm Power Inductors ROHS