MHCI05030-1R0M-R8
MFR.Part #
MHCI05030-1R0M-R8
JLCPCB Part #
C285729
Package
SMD,5.7x5.4mm
Description
11A 15mΩ 1uH 7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.4mm Power Inductors ROHS