MHCI05020-1R5M-R8
MFR.Part #
MHCI05020-1R5M-R8
JLCPCB Part #
C329379
Package
SMD,5.7x5.4mm
Description
1.5uH 35mΩ 5.5A 6.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.4mm Power Inductors ROHS