MHCI05018-1R0M-R8A
MFR.Part #
MHCI05018-1R0M-R8A
JLCPCB Part #
C329539
Package
SMD,5.7x5.4mm
Description
17mΩ 1uH 8A 9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.4mm Power Inductors ROHS