MHCI04020-100M-R8
MFR.Part #
MHCI04020-100M-R8
JLCPCB Part #
C285744
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
1.6A 10uH 258mΩ 2A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS