MHCI04012-2R2M-R8
MFR.Part #
MHCI04012-2R2M-R8
JLCPCB Part #
C329373
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
2.2uH 2.75A 3.5A 83.5mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS