MHCB06030-1R0M-C1
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
MHCB06030-1R0M-C1
JLCPCB Part #
C285812
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10mΩ 11A 1uH 22A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS