LVT303010-1R0M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVT303010-1R0M-N
JLCPCB Part #
C280558
Package
SMD,3x3mm
Description
1uH 2.07A 2.4A 63mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS