LVS606045L-330M-N
MFR.Part #
LVS606045L-330M-N
JLCPCB Part #
C285820
Package
SMD,6x6mm
Description
1.6A 1.7A 170mΩ 33uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS