LVS606028-4R7M-NGU
MFR.Part #
LVS606028-4R7M-NGU
JLCPCB Part #
C2847117
Package
SMD,6x6mm
Description
3.2A 3.7A 38mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS