LVS606028-3R3M-N
MFR.Part #
LVS606028-3R3M-N
JLCPCB Part #
C280548
Package
SMD,6x6mm
Description
28mΩ 3.3uH 3.5A 4.3A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS