LVS606020-2R2M-N
MFR.Part #
LVS606020-2R2M-N
JLCPCB Part #
C280544
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 3.2A 34mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS