LVS606020-100M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVS606020-100M-N
JLCPCB Part #
C280542
Package
SMD,6x6mm
Description
1.6A 10uH 125mΩ 2A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS