LVS505020-2R2M-N
MFR.Part #
LVS505020-2R2M-N
JLCPCB Part #
C142122
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 2.88A 3.4A 42mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS