LVS505020-220M-N
MFR.Part #
LVS505020-220M-N
JLCPCB Part #
C142123
Package
SMD,5x5mm
Description
22uH 260mΩ 900mA 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS