LVS404018-151M-N
MFR.Part #
LVS404018-151M-N
JLCPCB Part #
C285835
Package
SMD,4x4mm
Description
150uH 2.5Ω 270mA 310mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS