LVS404012-3R3M-N
MFR.Part #
LVS404012-3R3M-N
JLCPCB Part #
C280526
Package
SMD,4x4mm
Description
1.26A 1.3A 3.3uH 90mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS