LVS201610-100M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVS201610-100M-N
JLCPCB Part #
C373757
Package
SMD
Description
1.45Ω 10uH 423mA 470mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS