LVH252A12-1R0M-N
MFR.Part #
LVH252A12-1R0M-N
JLCPCB Part #
C285850
Package
SMD
Description
1uH 2.2A 2.7A 37mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS