LVF808040-100M-N
MFR.Part #
LVF808040-100M-N
JLCPCB Part #
C285855
Package
SMD,8x8mm
Description
10uH 3.8A 38mΩ 4.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS