LVF404018-1R0M-N
MFR.Part #
LVF404018-1R0M-N
JLCPCB Part #
C285860
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 26.5mΩ 3.8A ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS