LVF303015-1R5M-N
MFR.Part #
LVF303015-1R5M-N
JLCPCB Part #
C142146
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 2.34A 2.7A 81.9mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS