LVF303015-1R0M-N
MFR.Part #
LVF303015-1R0M-N
JLCPCB Part #
C142147
Package
SMD,3x3mm
Description
1uH 2.7A 3.06A 70.2mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS