LVF303012-6R8M-N
MFR.Part #
LVF303012-6R8M-N
JLCPCB Part #
C280504
Package
SMD,3x3mm
Description
1.18A 1.3A 250mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS