LVF303012-4R7M-N
MFR.Part #
LVF303012-4R7M-N
JLCPCB Part #
C142150
Package
SMD,3x3mm
Description
1.36A 1.4A 234mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS