LVF303010-470M-N
MFR.Part #
LVF303010-470M-N
JLCPCB Part #
C285862
Package
SMD,3x3mm
Description
1.75Ω 250mA 260mA 47uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS