LVF303010-100M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVF303010-100M-N
JLCPCB Part #
C329584
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 430mΩ 560mA 570mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS