LVF252A12-4R7M-N
MFR.Part #
LVF252A12-4R7M-N
JLCPCB Part #
C142154
Description
190mΩ 4.7uH 990mA 990mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS